Bebek Bakıcı Hizmeti

ankara bebek bakıcısı

Bebek Bakıcısı

Annelerimiz bebeklerine her ne kadar kendileri bakmak istese de, maalesef günümüzdeki ekonomik şartlar nedeni ile anneler de çalışmak zorunda kalıyor ve bebeklerine kendileri bakamıyor.

Çalışan kadınlar bebeklerini daha çok kaynanalarına veya annelerine bırakmayı tercih ediyor. Bebek bakımı çocuk bakımına göre daha zor ve özen isteyen bir iş olduğundan dolayı bebeğe bakacak insanın yaşlı olmaması gerekir. Anneanneye veya babaanneye bırakılan bebeklere kötü bakılması bile yeterli bakılamıyor.

Yaşlı ebeveynler yaşları ve hastalıklarından dolayı bebeğe yeterli ilgiyi ve önemi gösteremiyor. Bebeğe bakacak olan insanın daha dinç, genç, enerjik, eğitimli, deneyimli ve olumlu olması bebeklerin gelişimleri açısından önem arz etmektedir.

Bebeklerin psikolojik ve fizyolojik gelişimleri daha anne karnında başlamakta, yetişkin birey olana kadar devam etmektedir. Araştırmalara göre, 0-3 yaş arasında olan bebeklerin fiziksel-psikomotor ve sosyal-duygusal gelişimleri, ileriye dönük olan tüm hayatını etkilemektedir.

Bu nedenden dolayı, bebek bakımı uzmanlar tarafından yapılması bebeğiniz gelişimi ruhen ve fiziken gelişmesi açısından oldukça önemlidir. Bu yaşlarda olacak her şey ileriki yaşlarında karşısına çıkacak, bir insan daha bebekken nasıl bakılıyorsa ileride karşınıza çıkacak. Bir nevi ne ekersen onu biçersin, düzgün bakılan bir bebek nasıl hem zeka hem fiziksel hem de ruhsal açıdan düzgün oluyorsa, yeterli bakımı sağlayamadığınız bebekte hem zeka hem fiziksel hem de ruhsal açıdan yeterli olamıyor.

Bebekleriniz için en uygun bakıcıyı bulma sürecinizde, size hizmet vermekten mutluluk duyarız. Deneyimli ve gerekli eğitimleri almış, olumlu referansları olan, anne sevgisini aratmayacak sıcaklığı ile, dinamik, dinç, genç, enerjik, eğitimli, deneyimli ve olumlu bakıcı kadromuz ile bebeğinizi güven içerisinde emanet edeceğiniz bakıcıyı bulmak için hazırız.

Eğer sizin de bir bebek bakıcısı arayışınız varsa, size en doğru adayı sunmak için hizmetinizdeyiz.