Hakkımızda

Bizi Tanıyın!

Ankara Hasta Bakıcı, Bakıma ihtiyaç duyan büyüklerinize, hastalarınıza, bebeklerinize ve çocuklarınıza bakıcı veya özel eğitimli bakım hizmeti veriyoruz.

Evde ve hastanede hasta bakmak oldukça zordur. Hasta ve yaşlı insana yeterli ilgi gösterilmediği taktirde, fiziksel ve ruhsal olarak kendilerini kötü hissederler. Günlük tempo yüzünden çocuklara ve bebeklere de yeterli zaman ayırılmamaktadır. Büyüme çağında olan bebek ve çocuklara yeterli ilgi ve bakım gösterilmeli ki, çocuk büyürken sağlıklı büyüsün.

Hastanede ve evde ister yatılı bakıcı ister sadece gündüz ve gece bakıcı hizmeti alabileceğiniz bakıcılarımızla, anne ve babalarınıza, aile büyüklerinize, hastalarınıza, çocuklarınıza, bebeklerinize ve bakıma ihtiyaç duyan tüm yakınlarınıza en az sizlerin özeniyle hizmet etmekteyiz. Hastanede yatarak tedavi gören hastalarınıza refakatçi olamıyorsanız da, bizler sizler kadar özen, ilgi ve sabır ilgi hizmet veriyoruz.

Bakım oldukça zor iştir, sonuçta bir can emanet ediliyor. Geriye getirilemeyecek tek şey. Bir bakıcının iyi niyetli ve ilgili olması kesinlikle çok önemlidir, fakat tek başına yeterli olmamaktadır. Kişinin depresyona girmeden, zayıflamadan veya şişmanlamadan, hayattan alabileceği tadı alarak, ağrı ve acıları minimum düzeyde tutularak yaşamasını sağlamak da gerekir. Bunlarda bilgi ve tecrübe gerektirir.

Özellikle beklenmedik bir şekilde oluşan durumlarda insanların bir nevi donup kalmaları ve ne yapacaklarını bilmemeleri normaldir ve eğitimli bir bakıcı bu durumda sadece bakması gereken kişiye değil size de destek olacak bir kişi olmalı. Kendi yakınlarından destek almak, ilgi ve sevgi görmek yaşlılara ve hastalara her daim iyi gelmektedir fakat çoğu durumda bu desteğin profesyonel yaklaşımlar ile pekiştirilmesi gerekir.

Hasta veya yaşlı bakımında yeterli olamadığınız yerler olur. Bakıma ihtiyacı olan kişi bir de yatalak hasta ve yaşlıysa işiniz oldukça zordur ne yaparsanız yapın tek başınıza yetemeyeceğiniz gibi, bir de çalışıyorsanız veya bakıma ihtiyacı olan kişiye bakacak yeterli zamanınız yoksa tek çareniz bir bakıcı ile çalışmaktır. Evde küçük bir çocuk varsa ve çocuğunuza yeterli şekilde bakamıyorsanız, çalışmanız gereken bir iş varsa ve çocuğunuzda aklınız kalıyorsa yine yapmanız gereken tek şey bir bakıcı ile çalışmanız. Yeni doğum yapılmış ve bebeğe tam olarak nasıl bakılacağı bilinmiyor ya da ağrı sızıdan bakacak dermanınız yoksa yine bir bakıcı ile beraber çalıştığınız zaman hem kendinize arkadaş hem tecrübe hem de bebeğinize iyi bakan bir bakıcı edinmiş olursunuz. Sizde bebeğinizde sağlıklı şekilde yaşarsınız.

Maalesef ki insan tek başına bir şeylere yetişememekte, bazen kendine bile bakamamakta. Bundan dolayı kurulmuş firmamız ile hem ailenize hem sevdiklerinize hem yakınlarınıza hem de sizlere yeterli olamadığınız yerlerde, bakımı ihtiyaç duyulan yerlerde yardımcı oluyoruz. Her çeşit bakıcı hizmeti veriyoruz. Hayatlarınızı daha sağlıklı ve güzel yaşamanız için uğraşıyor, sizlere sadece bakıcı değil yeri geldiği zaman yol arkadaşlığı ediyoruz. Unutmayın her elin bir diğer ele ihtiyacı var.